logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Freşa Limon Aro.Doğal Maden Suyu 200 ml 6'lı

Freşa Limon Aro.Doğal Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket Fiyatı (6 Adet) : 37,50 TL
Birim Fiyat: 6,25 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 144,00 TL
Birim Fiyat: 6,00 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Freşa Limon Aro.Doğal Maden Suyu 200 ml 6'lı

Freşa Soda Limon Aromalı 200 Ml (24 ADET )

Limonun ferahlatan etkisini ilk yudumda dahi hissedebileceğiniz Freşa Soda Limon Aromalı günlük mineral ihtiyacınızın büyük bölümünü karşılamanıza yardımcı oluyor. 200 ml özel cam şişesinde tüketime sunulan ürün limonun serinleten ve susuzluğu gideren etkisini de anında hissetmenizi sağlıyor.

Freşa Limon Aromalı Soda yemeklerden sonra tüketilebilir. Gün içerisinde midenizi rahatlatmak istediğinizde de tek başına tüketebilirsiniz. Soğuk olarak içmenizi öneririz.

Koli içerisinde her biri 200 ml içecek barındıran 24 adet şişe olarak kullanıma sunulan bu ürün Bizim Toptan internet mağazasının soda kategorisinde yer alıyor. İçecek ihtiyacınızı karşılarken bol miktarda vitamin ve mineral de almak isterseniz kategori içerisinde yer alan soda çeşitlerini güvenle tercih edebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.