logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Freşa Elma Aro. Doğal Maden Suyu 200 ml 6'lı

Freşa Elma Aro. Doğal Maden Suyu 200 ml 6'lıPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Freşa Elma Aro. Doğal Maden Suyu 200 ml 6'lı

Freşa Soda Elma Aromalı 200 Ml (24 ADET)

Gün içerisinde soda tüketmekten hoşlanıyorsanız bu keyfinizi meyve aromalarıyla daha da leziz kılabilirsiniz. Tercih edebileceğiniz ürünler arasında Freşa Soda Elma Aromalı da bulunuyor. Elma lezzetini ve elmanın eşsiz aromasını her yudumda hissedebileceğiniz bu ürünü günün her saatinde tüketebilirsiniz.

Freşa Elma Aromalı Soda mideyi rahatlatma özelliğine sahip. Sodanın içerdiği tüm vitamin ve mineraller bu üründe de bulunuyor. Soğuk olarak tüketilmesi önerilen ürünü buzlu olarak ya da oda ısısında içebilirsiniz.

Ambalaj içerisinde 200 ml ürün bulunuyor. Her biri 200 ml olan 24 adetlik koli içerisinde tüketime sunuluyor. Ürünü temin etmek için Bizim Toptan internet mağazasının soda kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Tek tıkla ürünler adresinize ulaşıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.