logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm First Sensations Gece Düşü Nane Aromalı 27 g 12'li

First Sensations Gece Düşü Nane Aromalı 27 g 12'liPaket Fiyatı (12 Adet) : 250,80 TL
Birim Fiyat: 20,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

First Sensations Gece Düşü Nane Aromalı 27 g 12'li

First Sensations Gece Düşü Nane Aromalı

First sensations gece düşü nane aromalı sakız ile ağızda oluşan kötü kokulara anında müdahale edilebilmektedir. Gün içinde kötü kokulu yiyecekler ağızlarda kötü bir his bırakmanın yanı sıra nefesin kokusunu da rahatsız edici yapabilmektedir. Bunu önlemek ve kısa sürede gidermek için özellikle nane aromalı sakızlar tercih edilir.

Naneli sakız çiğnendiğinde nanenin keskin aroma ve etki özelliği kendini kısa sürede göstermektedir. Ağız kokuları ve ferah bir nefes için en iyi ürünlerden biri olan naneli sakızı yanınızda taşıyabilir, ihtiyacınız olduğunda nefesinizi tazeleyerek kötü kokuları giderebilirsiniz.

Okulda, iş yerinde, sosyal hayatta kötü bir ağız kokusu insanlar üzerinde olumsuz bir etki bıraktığı gibi kişilerin rahat hareket etmelerini de önleyebilmektedir. Naneli sakız ürününün içinde şeker yoktur; nane aroması ağzınızı tatlandırır. Gece düşü olarak tasarlanan ürünün paket tasarımı da oldukça şık ve çekicidir.

Dişlerinizin beyazlamasına da olumlu katkı yapan bu sakız 12’li paketler halinde sitemizde satıştadır. Ürün cepte de kolaylıkla taşınabilir boyutta üretilmiştir. Nane ferahlığı tüm gün sizinle olsun!

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.