logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm First Nane Aromalı Tekli Sakız 200'lü

First Nane Aromalı Tekli Sakız 200'lüAdet Fiyatı : 149,90 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 2998,00 TL
Birim Fiyat: 149,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

First Nane Aromalı Tekli Sakız 200'lü

First Nane Aromalı Sakız Tekli 200’lü

First nane aromalı sakız küçük boyutlarda ve ağız ferahlığında oldukça etkili olarak üretilmektedir. Tekli nane aromalı sakızlar cebe çok rahat biçimde sığmaktadır. Canınız sakız çiğnemek istediğinde her yerde taşıyabileceğiniz sakızı ağzınıza atabilirsiniz. Ayrıca sakız çiğnemek ağız bakımı ve ferah bir nefes için de önem taşımaktadır.

Naneli sakız, ağız kokusunu en hızlı gideren ve nefesi çok rahatlatan ürünlerden biridir. Nanenin birçok sakız aroması içinde öne çıktığını belirtmek gerekir. En keskin ve hızlı etki genellikle nane aromalı sakızlar ile sağlanabilmektedir. Kötü kokulu yiyeceklerden ya da ağızdan kaynaklanan problemleri nane aromalı sakız ile gidermek çoğunlukla mümkündür.

Okulda, iş yerinde, sokakta veya sosyal ortamlarda güzel bir nefes kokusu kişilerin daha rahat davranmasını sağlar. Bu nedenle ağız kokuları birçok insan için büyük bir problem teşkil etmektedir. Yanınızda her daim taşıyabileceğiniz bu sakız ile duruma müdahale edebilirsiniz.

Sakız çiğnemeyi seviyorsanız çekmecenizde, çantanızda ve cebinizde sürekli olarak bulundurabileceğiniz bir üründür. Bir tanesini çiğnemeye başladığınızda etkiyi hemen hissetmeye başlarsanız. Ürün tekli sakızlar halinde 200’lü paket içinde satışa sunulmuştur.

 

 

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.