logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm First Çilek Aromalı Sakız 200'lü

First Çilek Aromalı Sakız 200'lüAdet Fiyatı : 149,90 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 2998,00 TL
Birim Fiyat: 149,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

First Çilek Aromalı Sakız 200'lü

First Çilek Aromalı Sakız 200’lü

First çilek aromalı sakız ile ağzınızda çilek ferahlığı ve lezzeti! Çilek aromalı sakızlar çilek sevenler için hem lezzetli bir tada sahiptir hem de nefese hoş bir meyve kokusu vermektedir. Ürünün özel geliştirilmiş formülü nedeniyle çilek ferahlığının süresi artık daha uzundur! Çileğin lezzetli aroması ağzınızda güzel ve kalıcı bir tat bırakır.

Çilekli sakız içinde şeker yoktur. Çilek tadındaki aroma ile tatlandırılmış olan bu ürünü yemeklerden sonra ya da istediğiniz zaman çiğneyebilirsiniz. Özellikle soğan, sarımsak gibi kötü kokulu yiyeceklerin tüketimi ağızda koku yaratabilir. Bu durum hem kişinin kendisini hem de başkalarını rahatsız eder.

Sosyal hayatınızda daha rahat ve güvenli olmak, kötü kokuların verdiği rahatsızlıktan kurtulmak için bu sakız güzel çilek kokusuyla yardımcı olur. Sakız çiğnemeyi sevenler için de istedikleri zaman ağızlarını tatlandırma ve nefeslerini tazeleme imkanı sunar. Ürün cepte taşınabilir boyuttadır.

Ürünün paketini açtığınızda etrafınızdaki insanlara da sakız ikram edebilirsiniz. Uzun süren çilek lezzeti ile bu sakız birçok kişinin favorisi olmuştur. Sitemizde 200’lü paketler halinde satın alınabilir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.