logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Finish Hepsi Birarada Bulaşık Makinesi Tableti 100'lü

Finish Hepsi Birarada Bulaşık Makinesi Tableti 100'lü


500 TL Alıma 100 TL İndirim !

Adet Fiyatı : 549,90 TL
Koli Fiyatı (3 Adet) : 1649,70 TL
Birim Fiyat: 549,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Finish Hepsi Birarada Bulaşık Makinesi Tableti 100'lü

Finish Hepsi Bir Arada Tablet 100Lü

 

Bulaşık makinelerinde kullanılan deterjanlar arasından tercihte bulunurken dikkatli olmalısınız. Çünkü bazı deterjanlardan kaynaklı olarak makineler arıza gösterebilir. Mesela içeriği yeteri kadar güçlü olmayan tabletlerden dolayı makineler bozuluyor. Ve bu durum ciddi onarım masraflarını beraberinde getirir. Hatta makineyi dahi değiştirmeniz gerekebilir.

 

Finish Hepsi Bir Arada tablet 100’lü olan sayesinde herhangi bir arıza sorunu yaşanmaz. Çünkü makinelere özel olarak üretilen tabletlerden bir tanesidir. Yani hem bulaşıkların temizlenmesi hem de makinelerin güçlü kalması adına tasarlanmıştır. Süper güçlü etkisi sayesinde hijyen sağlamak zor değil. Her yıkamada güçlü temizlik sağlayan tabletlerin başında gelmektedir. Finish makine sağlığına önem veren markalar arasında.

 

Paket içerisinde toplamda 100 adet tablet bulunuyor. Yani 100 yıkama için tasarlanmıştır. İsteyenler tablet sayısı daha yüksek olan paketleri de değerlendirmeye alabilir. Bizim Toptan içerisinde pek çok alternatifi bulunuyor. Üstelik son derece makul fiyatlardan satın almak isteyenler karşılanmakta. Bir de satın alınan ürünün kapınıza ulaştırılması kısa sürer. Öyle ki hızlı kargolar eşliğinde alıcısına ulaştırılmasına özen gösterilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.