logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Finish Bulaşık Parlatıcı 800 ml
  • resm Finish Bulaşık Parlatıcı 800 ml

Finish Bulaşık Parlatıcı 800 ml


500 TL Alıma 100 TL İndirim !

Adet Fiyatı : 149,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 1798,80 TL
Birim Fiyat: 149,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Finish Bulaşık Parlatıcı 800 ml

Finish Parlatıcı 800 Ml

Bulaşık makinesi kullananların büyük bölümü bardaklarındaki lekelerden şikayetçi. Bu şikayeti ortadan kaldıran ürünler arasında Finish Parlatıcı da bulunuyor. Cam olan tüm bulaşıklar üzerinde leke oluşmasını engelleyen ürün aynı zamanda bulaşıklarda muhteşem bir parlaklık oluşmasını da sağlıyor. Hem bulaşıklarda hem de makine içerisinde kalan su lekelerini önler.

Bulaşık makinesinde koruma sağlayan ve kireç tortularının oluşmasını geciktiren Finish Parlatıcı sadece cam değil metal, porselen ve seramik olan bulaşıkların da parlamasını sağlar. Çok fonksiyonlu olan ürünün bir diğer özelliği de bulaşıkların çok daha hızlı kurumasını sağlamasıdır.

Ambalaj içerisinde 800 ml parlatıcı bulunuyor. Ürünü Bizim Toptan internet mağazasının bulaşık deterjanı kategorisinde bulabilirsiniz. Mutfaktaki en büyük yardımcınız olan güçlü formüllü tüm ürünler internet mağazasında.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.