logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Finish Bulaşık Makinesi Kokusu Adet

Finish Bulaşık Makinesi Kokusu Adet


500 TL Alıma 100 TL İndirim !

Adet Fiyatı : 69,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Finish Bulaşık Makinesi Kokusu Adet

Finish Deo Limon

Bulaşık makinenizde oluşan kötü kokudan bunaldınız mı? Çözüm Finish Deo Limonda! Mis gibi limon kokusu ile bulaşık makinenizde oluşan kötü kokuları yok eder. Yumurta gibi bulaşıkların üzerine sinen rahatsız edici kokuları yok etmek için üretildi.

Kaliteli ürünleriyle bilinen Finish, makineniz için tasarlanan eşsiz formülü ile istenmeyen kokulara karşı savaşarak mis gibi limon kokusuyla bulaşıklarınıza ferah bir koku verir. Koku kontrollü teknolojisi sayesinde makinenizde oluşan kötü kokular artık dert değil.

1987 yılından beri Finish, bulaşıklarınız için en iyi teknolojilerden destek alarak size yardımcı olmak için birçok ürünle karşınıza çıkıyor. O ürünlerden biri olan Finish Deo Limon ile artık bulaşık makinenizden %100 performans alabilirsiniz. 

Siz de Finish Deo Limon ürününe sahip olmak için hemen Bizim Toptan Market’ten uygun fiyat ve kaliteli ürün avantajıyla sipariş verebilir, bu kaliteli ürüne Bizim Toptan Market ayrıcalığı ile sahip olabilirsiniz. Güvenli bir alışveriş deneyimi sunan Bizim Toptan Marketten Finish Deo Limon ürününe en kısa sürede sahip olabilirsiniz.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.