logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Filiz Kuskus 500 g

Filiz Kuskus 500 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Filiz Kuskus 500 Gr

 

Makarnaların farklı şekillere sahip oldukları açık durumda. Örneğin uzun ve ince olanların ana yemek olarak tüketimine geçilebilir. Ancak kısa ve ufak yapılı olanların daha çok ana yemeklere eşlik ettikleri görülmektedir. Mesela kuskus bunlardan bir tanesidir. Pilav şeklinde ana yemeklerin yanında servis edilen kuskus, tek başına doyurucu olmayacaktır.

 

Filiz kuskus 500 gr şeklinde Bizim Toptan’da yerini almıştır. Üstelik ekonomik ücreti dahilinde alıcısını karşılıyor. Bu anlamda satın almak isteyenler birkaç adet bildirmekte. Öyle ki fiyatlarından dolayı birkaç adet satın alınması daha mantıklı geliyor. Fiyatlardan ziyade diğer bir avantajlı yanınız da hızlı kargolar olacaktır. Zaman kaybetmeden kısa süre içerisinde temel gıdalarınızı temin etmeniz esas alınmaktadır.

 

Kuskus yapım aşamasının makarnalar ile benzerlik gönderdiği açık durumda. Yine kaynar suya içerisinde haşlanan kuskuslar, maksimum 9 dakika pişirilebilir. Bu şekilde anında servis hazırlanabilir. Farklı olarak ana yemeğin yanında sunacak olanlar yağlayabilir. Şöyle ki haşlanan kuskusların tereyağı ile soslanması halinde, pilav gibi servis edilmesi de mümkün.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.