logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Filiz Catering Spagetti 5 kg

Filiz Catering Spagetti 5 kg
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 26.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Filiz Catering Spagetti 5 Kg

İlk makarna tanesinden bu yana Türk mutfağının vazgeçilmez lezzeti haline gelen Filiz makarnaları özenle seçilmiş durum buğdaylarından üretiliyor. Filiz Catering Spagetti 5 Kg paketler halinde reyonlarda bulundurularak pek çok işletmenin mutfağında yerini alıyor.

Spagetti lezzetini mükemmel olarak üreten Filiz makarna hamurlaşmayan ve yapışmayan yapısı ile sofralarda yerini alıyor. Lezzeti, kıvamı ve tadı ile beğenilen spagetti makarnalar pek çok işletmenin menüsünde farklı soslar ile yerini alıyor.

Yüksek teknoloji ile özenle seçilmiş durum buğdayları ile üretilen makarna katkı maddesi içermemektedir. Katkı maddesi içermeyen bu ürünler oldukça kısa sürede hazırlanabildiği için pek çok mutfakta yerini alıyor.

Filiz ürünleri yaklaşık olarak 9 ile 11 dakika arasında pişmektedir. Pişirme işlemi için öncelikle suyu kaynatmalısınız daha sonra kaynayan suyun içerisine Filiz spagetti ve damak tadınıza uygun olarak tuz ekleyerek 9 ila 11 dakika arasında pişirmelisiniz. Daha sonra kevgir ile spagettileri süzerek servise hazır hale getirebilirsiniz. İster çeşitli soslar ile karıştırabilir isterseniz kızgın sıvı yağ ile yağlayarak tüketebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.