logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Filiz Catering Makarna Yüksük 5 kg

Filiz Catering Makarna Yüksük 5 kgKoli Fiyatı (1 Adet) : 179,90 TL
Birim Fiyat: 179,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Filiz Catering Makarna Yüksük 5 kg

Filiz Catering Yüksük 5 Kg

 

Makarna tutkunlarına farklı görseller eşliğinde ürünler sergilenmekte. Mesela yüksek olarak sunulan makarna görselinin son derece ufak yapılı olduğu açık durumda. Genelde de ünlü markaların bu makarna türüne yer verdikleri görülüyor. Örnek verecek olursak makarna denilince aklan gelen firmaların başında Filiz gelmekte. Ve de yüksük makarnalara yer vermektedir.

 

Filiz Catering yüksük 5 kg olarak satın almak isteyenlere sunulmakta. 5 kg olarak sunulan ürünün fiyatı son derece makul tutulmuştur. Bu nedenle Bizim Toptan içerisinden ekonomik ev alışverişlerine yer verilmektedir. Satın alınan ürünler hızlı kargolar eşliğinde kapınıza gelecektir. Yani zamandan tasarruf etmek adına da Bizim Toptan’dan sipariş vermeniz fayda sağlar.

 

Yapım aşamasına yönelik paket üzerinde detaylara yer verilir. Şöyle ki klasik makarnalar gibi haşlama usülü temel alınır. Yani kaynar suyun içerisine yüksük makarnaları atmanız gerekmekte. Yaklaşık olarak 8-10 dakika içerisinde hazır olacaktır. Hatta hazır olan makarnayı pilav şeklinde de servis edebilirsiniz. Nitekim ufak yapılı olduğu için ana yemeklerin yanında sergilenebilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.