logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Filiz Catering Makarna Burgu 5 kg

Filiz Catering Makarna Burgu 5 kgKoli Fiyatı (1 Adet) : 179,90 TL
Birim Fiyat: 179,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Filiz Catering Makarna Burgu 5 kg

Filiz Catering Burgu 5 Kg

 

Kolay pişiren ve hamurlaşma göstermeyen Filiz Catering burgu 5 kg olarak satışa sunulmakta. Bizim Toptan içerisinden kısa sürede siparişte bulunarak sahip olmanız mümkün. Bu anlamda ürünü inceleyenler devamında ekonomik fiyatları göz önünde bulunduruyor. Böylece birkaç adet olacak şekilde siparişine geçilmektedir. Nitekim Bizim Toptan içerisinde bulunan ürünler, piyasanın altında olan fiyatlarla satılmaktadır.

 

Kalitesinden ödün vermeyen Filiz, makarna denilince akla gelen ilk markalar arasında. Sonuç olarak bir hayli talep görüyor ve tüm makarna türlerine yer veriliyor. Örneğin yukarıda belirttiğimiz catering burgu bunlardan bir tanesidir. Klasik burgu makarnalardan daha ince olduğunu göreceksiniz. Bundan dolayı ana yemeklerin yanında servis edilmeye uygun durumda.

 

Yine haşlanarak yapılan makarna türlerinden bir tanesidir. Kısa sürede hazırlanan ve servise hazır hale getirilen makarna, özel soslarla sunabilir. Mesela salça sosu bunlar arasında en çok talep görenidir. Yani makarnayı haşladıktan sonra salça ile kısa süre kavurmanız yeterli olacaktır. Pratik bir lezzet olduğu için de tercih halinde. Bu şekilde birkaç dakikaya kadar hazır olacak ve tadı ile herkesin beğenisini kazanacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.