logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Filiz Catering İnce Uzun 5 kg

Filiz Catering İnce Uzun 5 kg
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 25.01.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Filiz Catering İnce Uzun 5 KG

Filiz catering ince uzun ürünü sofraların vazgeçilmezidir. Her sofrada mutlaka bulunan şekli itibariyle pişerken birbirine yapışmaz. Kaynar suya atılarak pişirilen catering makarna ürünü tencereye yapışarak sizi zor durumda bırakmaz. Ürün piştikten sonra ağızda hamursu bir tat bırakmaz.

Filiz catering ürünü özellikle çocuklar tarafından sevilerek tüketilir. Ekonomik fiyatlar ile satışa sunulan ürünü ev hanımları ve öğrenciler evlerinden eksik etmez. Ürün 8 ila 10 dakika arasında bir pişme süresine sahiptir. Hızlı pişen ve pratik hazırlanan bir yemek olması sebebiyle her mutfakta yer alır.

Filiz Catering ince uzun 5 kg ürünü el değmeden paketlenir. Korumalı ambalajların içerisinde doldurulan ürün bu şekilde satışa sunulur. Ürünü pişirdikten sonra değişik soslar ile renklendirebilirsiniz. Ürünün servisini isterseniz sıcak isterseniz soğuk gerçekleştirebilirsiniz.

Her sofrada yer alan bu ürün pratik hazırlanması sebebiyle mutfaklarda sıklıkla tercih edilir. Ürüne dilediğiniz sosu ekleyebilir ve tadıyla oynayabilirsiniz. Bu ürünü ev hanımlarının yanı sıra öğrenciler de tercih eder.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.