logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Filiz Catering Arpa Şehriye 5 kg

Filiz Catering Arpa Şehriye 5 kg


Koli Fiyatı (1 Adet) : 84,90 TL
Birim Fiyat: 84,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Filiz Catering Arpa Şehriye 5 kg

Filiz Catering Arpa Şehriye 5 Kg

Türk mutfağının vazgeçilmez lezzetlerinden biri olan şehriye besleyicilik yönü güçlü bir gıdadır. Filiz Catering Arpa Şehriye pilavlarda, çorbalarda ve pek çok yemek çeşidinde güvenle kullanılabilir. Pişme süresi sadece 10 dakikadır.

Filiz Catering Arpa Şehriye durum buğdayından elde edilir. Yapışmaz ve hamurlaşmaz. Bu nedene pilavların da istenen forma geçmesine yardımcı olur. Ürün Türk Gıda Kodeksi’ne uygun olarak üretilmiştir. Serin ve kuru yerde muhafaza edilirse tazeliğini uzun süre korur.

Lezzetiyle beklentilerinizi karşılayabilecek şehriye 5 kilogramlık ekonomik paketinde kullanıma sunuluyor. Ürünü Bizim Toptan internet mağazasının şehriye kategorisinde bulabilirsiniz. Markanın diğer ürün çeşitlerini ve diğer arpa şehriye çeşitlerini internet mağazasında kolaylıkla bulabilir, adresinize sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.