logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Fairy Portakal Bulaşık Deterjanı Sıvı 650 ml

Fairy Portakal Bulaşık Deterjanı Sıvı 650 ml


3 Adet üzeri 42,95 TL

Adet Fiyatı : 44,95 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 859,00 TL
Birim Fiyat: 42,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Fairy Portakal Bulaşık Deterjanı Sıvı 650 ml

Fairy Bulaşık Deterjanı Portakal 720 Ml

Elde bulaşık yıkama için özel olarak geliştirilmiş olan Fairy Bulaşık Deterjanı Portakal konsantre formülü sayesinde en zorlu kirleri dahi anında çıkarır. Sadece bir damla kullanmanız, ideal oranda köpük elde etmeniz için yeterli olabiliyor.

Fairy Bulaşık Deterjanı Portakal uzun süre köpük etkisini sürdürür. Bu sayede deterjan takviyesi yapmanıza gerek kalmadan tüm bulaşıklarınızı yıkayabilirsiniz. Portakal aroması ile hoş bir kokuya sahip olan ürün parlak bir temizlik sunar. Beklemiş bulaşıklar için de farklı bir temizleyici kullanımına gerek kalmadan güvene tercih edilebilir.

Bu ürün 720 ml. bulaşık deterjanı içeriyor. Bizim Toptan internet mağazasının bulaşık deterjanı kategorisinde ürünü bulabilirsiniz. Elde bulaşık yıkama için üretilmiş olan ürün tüm bulaşıklarınızda gerçek temizlik ve parlaklık sunar.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.