logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Fairy Elma Sıvı Bulaşık Deterjanı 650 ml

Fairy Elma Sıvı Bulaşık Deterjanı 650 mlAdet Fiyatı : 44,95 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 859,00 TL
Birim Fiyat: 42,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Fairy Elma Sıvı Bulaşık Deterjanı 650 ml

Fairy Bulaşık Deterjanı Elma 720 Ml

Konsantre bir formül eşliğinde üretilen Fairy Bulaşık Deterjanı Elma zorlu kirlerden anında kurtulmanızı sağlar. Sıcak su kullanmanıza ya da bulaşıkları uzun süre suda bekletmenize gerek kalmadan beklemiş ve kurumuş kirleri dahi yok edebilen ürün bol köpüklü bir bulaşık suyu hazırlamanızı da sağlıyor.

Fairy Bulaşık Deterjanı Elma ferah bir elma kokusuna sahip. Bulaşıkları yıkarken ve durulama aşamasından sonra da hafif ve ferah elma kokusunu hissedebilirsiniz.

Ambalaj içerisinde 720 ml bulaşık deterjanı bulunuyor. Bu ürünü Bizim Toptan internet mağazasının bulaşık deterjanı kategorisinden temin edebilirsiniz. Bu sayede ürün kapınıza kadar ulaşacak. Evinizin ve işyerinizin tüm temizlik malzemesi ihtiyacını sadece tek tıkla internet mağazasından karşılayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.