logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Paykek Şekli Şahane Çikolatalı Fındıklı 285 g

Eti Paykek Şekli Şahane Çikolatalı Fındıklı 285 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Paykek Şekli Şahane Çikolatalı Fındıklı 285 g


Eti Paykek Şekli Şahane Çikolatalı Fındıklı kek, bol bol yer alan çikolata sosuyla damağınıza ve üçgen şekliyle de gözünüze hitap etmektedir. Kalabalık ailelerde kurtarıcı nitelikte olan bu ürün, çay ile beraber tüketilebilir ve müthiş lezzetlere imza atılabilir. Yediden yetmişe herkesin damak zevkine uygun olarak üretilmiş olan ürün, uygun fiyatıyla da dikkatleri üzerine çekiyor. Kakaonun tutkuya dönüştüğü ve bol çikolata sosuyla dikkat çeken ürün üzerinde yer alan fındık parçaları, adeta bir lezzet şöleni yaşamanıza neden olmaktadır. Bu nedenle ilgili ürünü lezzet anlamında harika bir şekilde tüketmeye başlayabilirsiniz.
Eti Paykek Şekli Şahane Çikolatalı Fındıklı ürününün çikolata detayları ve fındık parçaları ile süslenmesiyle birlikte damağınızın lezzet çeşitliliğine harika katkılar gerçekleşecektir. Standart lezzetlerin dışına çıkan ve alışılmadık lezzetleriyle farklılığı sizlere sunan çay saati ürünü Paykek, kurtarıcınız olmaya devam ediyor. Sitemiz üzerinden ilgili ürünü inceleyerek bir karara varabilirsiniz. İlgili ürünü incelemeniz halinde ve içeriğine bakmanız halinde karar aşamasına geçebilirsiniz. Daha sonra yine sitemiz üzerinden sipariş verebilir ve muhteşem lezzetleri tatmaya başlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.