logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Eti Cicibebe Bisküvi 1 kg

Eti Cicibebe Bisküvi 1 kgAdet Fiyatı : 120,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Eti Cicibebe Bisküvi 1 kg

Eti Cicibebe Bisküvi

Bazı lezzetler aradan geçen onlarca yıla rağmen halen unutulmuş değil. Eti Cicibebe Bisküvi da bunlardan birisi. Bebek gelişimine sağlamış olduğu katkı ile bilinen ürün, içinde bulunduğumuz dönemde de lezzetini korumasını bilmiş. En iyi bisküvi ve çikolata firmalarından olan Eti farkı ile üretilmeye devam ediyor. Zararlı hiç bir madde içermeyen bisküvi, trans yağ barındırması ile öne çıkmakta.

Hem mineral hem de vitamin yönünden çok zengin. Hızlı bir şekilde bebeklerini gelişmesini ve büyümesini sağlıyor. Tam 7 değişik mineral ve 12 vitamine sahip. Bu yönü ile tam bir enerji deposu. Bebekleri zinde tutuyor. Ayrıca kemik gelişimine yaptığı katkı kanıtlanmış durumda. Tadı ise çok lezzetli. Bundan dolayı birçok yetişkin tarafında da afiyetle yeniliyor.

1000 gramlık bir paket içinde olan ürün, bebeğe farklı şekillerde yedirilebilir. Doğal meyve suyun içinde bisküviyi koyarak ezebilir ve bebeğinizin tüketmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca süt ile karıştırıldığında daha leziz bir hale geliyor. Bizim Toptan sitesinden ürünü siparişi etme şansınız söz konusu.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.