logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Elseve Mucizevi Yağ Besleyici Şampuan 450 ml

Elseve Mucizevi Yağ Besleyici Şampuan 450 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Elseve Mucizevi Yağ Besleyici Şampuan 450 ml

Elseve Mucizevi Yağ Besleyici Şampuan

Elseve Mucizevi Yağ Besleyici Şampuan deneyenlerin pek çoğunun tavsiye ettiği bir şampuandır. Saçları ipeksi yumuşaklığına kavuşturmasının yanında aynı zamanda da hoş kokusu ile sizleri büyüler.

Elseve Mucizevi Yağ Besleyici Şampuan ile kolay taranan saçlara sahip olabilirsiniz. Gün içerisinde stresten, mevsimsel değişmelerden, soğuktan ya da aşırı sıcaktan, yağmurdan ya da güneşten, her gün saça şekil verici aletler kullanımından ötürü saçlarınız ihtiyacı olduğu bakımı Elseve şampuan sunuyor.

Elseve mucizevi yağ besleyici içerisindeki özel formülü sayesinde aşırı bir şekilde yıpranmış, kırılmış, hasar görmüş, nemsiz ve kurumuş saçların ihtiyacı olduğu nemi içeriğinde geliştirilen özel formülü sayesinde saçınıza sağlar.

Elseve mucizevi yağ besleyici şampuan ile saçlarınız gerek mis gibi kokması olsun gerek yumuşacık olması olsun ve gerekse güçlenmesi olsun pek çok konuda yenilenir. Böylelikle güçlü, canlı, parlak, yumuşak ve nemli saçlara sahip olmanın haklı özgüvenini yaşarsınız. Siz de Elseve mucizevi yağ besleyici şampuanı deneyin.

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.