logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Elseve Dökülme Karşıtı Şampuan 450 ml

Elseve Dökülme Karşıtı Şampuan 450 mlAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Elseve Dökülme Karşıtı Şampuan 450 ml

Elseve Dökülme Karşıtı Şampuan

Saçların dökülmesine karşı kadın ve erkek fark etmeden kullanılabilen Elseve dökülme karşıtı şampuan ’lik ambalajında satışa sunulmaktadır. Dökülen saçları tamir eden yapısının yanında saçları da besleyen ürün, saçları düzleştirici etkisi ile de tercih edilmektedir.

Arginine etkisiyle saçların yeniden yapılanması sağlayan Elseve, saçların kolay taranmasını sağlarken, saçları kökten uca kadar besleyerek, saçların daha kolay uzamasını da sağlamaktadır. Düzenli olarak kullanıldığında, saçların dökülmeye karşı direncini en yüksek düzeye çıkaran şampuan, saçlara dolgunluk ve parlaklık vererek daha güzel görünmesine de olanak tanımaktadır.

Düzenli kullanım sonrasında, saçların yağ dengesini de koruyan ürün, saçları da sanki krem kullanmış gibi yumuşak yaparak, daha canlı ve güzel görünmesini sağlamaktadır. Erkek ve kadınların rahatlıkla kullanabileceği ürünle, saçların her zaman daha doğal daha canlı ve daha güzel bir görünüm kazanmaktadır.

Saçı yumuşatması, daha canlı göstermesi ve kökten uca kadar besleyerek daha hacimli göstermesinin yanında, çok iyi temizleyen ürüne sahip olabilmek için www.bizimtoptan.com.tr adresinden, kişisel bakım ve saç bakımı kategorilerinden sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.