logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Ece 7 Oz Kağıt Bardak 10'lu

Ece 7 Oz Kağıt Bardak 10'lu
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Ece 7 Oz Kağıt Bardak 10lu

Toplantılarda, doğum günü etkinliklerinde, iş yerlerinde çoklu bardağa ihtiyaç duyduğunuzda, Ece 7 Oz Kağıt Bardak bardak ihtiyaçlarınızı karşılar. Kalabalık etkinliklerinizde bardak ihtiyacınızı nasıl giderebileceğinizi düşünmekten sizi kurtarır.

Tek kullanımlık bardaklar, sağlık açısından da kalabalık alanlarda oldukça doğru bir tercih olur. Bir kere kullanılıp atılan bardakla bir daha kimsenin bir şey içmek zorunda olmaması, topluluklarda sağlığınız için de tercih etmeniz gereken bir şey.

Ece 7 Oz Kağıt Bardak 10lu seçeneğiyle küçük kalabalıklar için oldukça uygun bir seçenek. Küçük bir doğum günü etkinliği planladığınızda, Ece 7 Oz Kağıt Bardak, gerekli bardak ihtiyacınızı size sağlar.

Ece 7 Oz Kağıt Bardak, doğa için de alacağınız doğru bir karar olacak. Plastik bardakların doğaya vereceği zarardansa, Ece 7 Oz Kağıt Bardak kullanarak bunun önüne geçebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.