logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Duru Natural Zeytin Yağlı Sabun 4*150 g

Duru Natural Zeytin Yağlı Sabun 4*150 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 01.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Duru Natural Zeytin Yağlı Sabun 4X150 Gr

Duru Natural Zeytin Yağlı Sabun 4X150 Gr paketler halinde satılmaktadır. Duru zeytin yağının besleyici özelliklerinden yararlanarak harika sabun üretiyor. Doğal zeytin yağının özelliklerinden yararlanarak üretilen sabun iyi bir temizleyicidir. Vücut temizliği için kullanabileceğiniz duru natural zeytin yağlı sabun vücudu temizlerken aynı zamanda besler.

Zeytinyağının nemlendirici özelliğinden yararlanan Duru Natural vücudu kurutmaz. Nemlendiren ve besleyen bu sabun vücudun temizlenmesini de sağlar. Sadece vücut temizliği için değil kumaş temizliği için de kullanabileceğiniz bu sabun çamaşırlarınız üzerindeki lekeleri de iyi bir şekilde çıkaracaktır.

Doğal zeytinyağı özü ile elde edilen sabunlar hoş bir kokuya sahiptir. 160 gram ağırlığındaki her kalıbı ile defalarca duş alabilirsiniz. Vücut temizliğini sağlayan bu sabun aynı zamanda vücudu yumuşatır, besler ve nemlendirir. Uzun yıllardır sabun sektöründe hizmet veren duru zeytin yağlı sabunlarını hala denemediyseniz hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Uzun kullanım ömrü ile oldukça avantajlı olan zeytin yağlı sabunu Bizim Toptan internet mağazasından anında sipariş verebilirsiniz.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.