logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Duru Beyaz Saf Banyo Sabunu 600 g

Duru Beyaz Saf Banyo Sabunu 600 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 08.03.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Duru Beyaz Saf Banyo Sabunu

Genellikle vücut temizliği için tercih edilen Duru Beyaz Saf Banyo Sabunu aynı zamanda çamaşırlarda da kullanılabiliyor. Cildi temizlerken aynı zamanda bakterileri yok eden ve tüm ölü hücrelerden cildi arındıran banyo sabunu yüz, el ve vücut temizliğinde kullanım için ideal.

Duru Beyaz Saf Banyo Sabunu fresh bir kokuya sahip. Hassas çamaşırların elde yıkanması için de sabunu tercih edebilirsiniz. Cildin Ph değeri ile uyumlu olan bu ürün bebeklerin çamaşırlarının yıkanmasında da kullanılabilir.

Ambalaj içerisinde banyo sabunu bulunuyor. Temiz ve fresh bir kokuya sahip olan bu banyo sabununu temin etmek isterseniz Bizim Toptan internet mağazasının banyo sabunları kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Ürün kısa sürede adresinize ulaşıyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.