logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dr Oetker Şekerli Vanilin 1 kg

Dr Oetker Şekerli Vanilin 1 kgAdet Fiyatı : 129,90 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dr Oetker Şekerli Vanilin 1 kg

Dr Oetker Şekerli Vanilin 1 Kg

Mutfakların temel gıda ürünleri arasında vanilin de yerini almıştır. Yani hemen hemen her mutfakta mevcut. Çünkü sık sık tüketilir. Hamur işlerine eklenir ve lezzeti ile fark yaratır.

Bunun için Dr Oetker şekerli vanilin 1 kg olarak tercih ediliyor. 1 kg olduğu için uzunca bir süre kullanılabilir. Başta tatlı tariflerinin olmazsa olmazları arasında boy gösterir. Mesela pastadan muhallebiye kadar pek çok tarifte kullanılır.

Hazır bir karışım olan Dr Oetker şekerli vanilin, sadece lezzet katmak için kullanılmaz. Haricinde hoş kokusu ile öne çıkmıştır. Hatta buzdolabında ki kötü kokuyu alması için de sütle karıştırılır ve kullanılır.

Kullanım alanları bir hayli yaygın. Bunun üzerine isteyenler 1 kg ambalajı göz önünde bulundurabilir. Haricinde ayrı paketler halinde temin edilebilir ve taze olarak kullanılabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.