logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Dovido Kuru Üzüm 300 g

Dovido Kuru Üzüm 300 g

3 Adet üzeri 9,45 TL

Adet Fiyatı : 9,95 TL
Koli Fiyatı (8 Adet) : 75,60 TL
Birim Fiyat: 9,45 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.06.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dovido Kuru Üzüm 300 g

Dovido Kuru Üzüm

Sadece yaş sebze ve meyveler değil, kuru sebze ve meyveler de insan sağlığı için oldukça önemlidir. Nitekim “Kurutulmuş meyveye yeni bir isim koyduk” sloganı ile tüketicileri ile buluşan Dovido markası da kuru üzüm ile sizi kendisine aşık edecek. Vitamin ve minerallerle dolu sağlıklı besin kaynağı.

paketler halinde satılan Dovido kuru üzüm, fruktoz ve glukoz doğal şekerleri içerir. Bu yapısı itibarıyla da kan şekerini düşürürken, bağırsakları çalıştırır.

Tüm bunlar göz önüne alınacak olursa sağlığınız için Dovido kuru üzümlerini keyifle tüketebilirsiniz. Kuru meyve kategorisinde yer alan Dovido kuru üzüm çok özel avantajlar ile Bizim Toptan internet mağazasında sizi bekliyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.