logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dovido Kuru Kayısı 300 g

Dovido Kuru Kayısı 300 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dovido Kuru Kayısı 300 g

Dovido Kuru Kayısı

  Doğal ortamda özen le kurutulan atıştırmalık Dovido Kuru Kayısı misafirlere de ikram edilen nefis bir ikramlık.

  Kayısıyı seven ve yaz kış kayısıdan vazgeçemeyenler için Dovido markası ile üretilen kuru kayısı ürünü keyifli bir atıştırmalık ya da çerez olarak tüketilmekte. Genç, yaşlı ya da çocuk herkesin sevdiği ve herkese faydası bulunana kuru kayısı ürünü aynı zamanda birçok tatlı ya da pasta çeşidinde malzeme olarak ta kullanılmakta.

  Lezzetli ve zamanında toplanan taze kayısıların farklı yöntemler ile kurutulması ile elde edilen kuru kayısı ürünü sağlığın yanı sıra unutulmaz bir lezzette sunuyor.

  Tüm ailenin tüketmesi için hazırlanan gramajda ve besleyici özellikleri, lezzeti ve faydaları ile ailelerin tüketiminde öne çıkan geleneksel kurutulmuş meyve kayısı ara öğünlerde tek başına tüketilmekte ya da tatlı, salatalar veya yemeklere lezzet katmak için kullanılmakta.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.