logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Doritos Taco Parti 170 g

Doritos Taco Parti 170 g
250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 02.02.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Doritos Taco Parti  

Eğlencenin keyfi Doritos Taco Parti ile çıkar. Atıştırmalık ve eğlence deyince genelde akla ilk gelen seçenek cips olur. En sevdiğiniz insanlarla geçirdiğiniz keyifli vakitlerde Doritos Taco Parti. sizlere eşlik edecek. Eğlencenin tadı Doritos’la daha da güzel hale bürünecek.

Sevdiğiniz insanlarla vakit geçirmenin en güzel yanı mutluluğun artması. Bu mutluluk için de Doritos Taco Parti mutluluğunuza lezzet katacak. Her an her yerde kolayca taşıyabileceğiniz Doritos Taco Parti lezzet keyfini yanınızda taşımanızı sağlar. Partilerin, eğlencelerin ve mutlulukların keyfi böylelikle doruk noktalarına ulaşacak.

Sinema geceleri için de tercih edilen bu lezzet kaynağı her an sizlerle olabilir. En güzel atıştırmalık seçeneği olan bu ürünü yanına dipsos ile sevdiklerinize sunabilir ve eğlencenin tadını çıkarmaya devam edebilirsiniz.

Kolayca ulaşım sağlayacağınız Doritos Taco parti size her anınızda lezzetle eşlik edecektir. En keyifli atıştırmalık seçeneği sunan bu ürüne ulaşım sağlamanız oldukça kolay olur.  

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.