logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Dönmez  Plastik Rulo Poşet Orta Boy 200 lü

Dönmez Plastik Rulo Poşet Orta Boy 200 lü

3 Adet üzeri 23,95 TL

Adet Fiyatı : 24,95 TL
Koli Fiyatı (20 Adet) : 478,90 TL 498,90 TL
Birim Fiyat: 23,94 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 29.01.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Dönmez Plastik Rulo Poşet Orta Boy 200 lü

Rulo Poşet Orta Boy 200’Lü

Rulo poşet, kullanımı rahat olan ve her yerde kullanılabilen bir üründür. İşletmelerin bu ürünü tercih etmesi sağlam yapısıyla kolay kullanım sağlar. Evlerde, mutfaklarda meyve ve sebzeleri taşıma adına kolaylık sağlayacaktır. Çöp atımı için de rahatlıkla bu ürün kullanılabilir.

Rulo Poşet Orta Boy 200’Lü ihtiyaca yönelik güvenle kullanılan bir ürün olarak hizmet sunar. Rulo halinde olan ürün oldukça rahat kullanım sağlayacaktır. Orta boy seçeneğiyle evlerinizde poşet erişimini kolay hale getirebilirsiniz. Çöplerinizi ve eşyalarınızı bu ürünle taşıyabilirsiniz.  

Rulo Poşet Orta Boy 200’Lü rulo halinde bulunan ve rulo çevrilmesi halinde kolayca erişim sağlanan bir üründür. Hemen her alanda ihtiyaca yönelik kullanım sağlayabilir. Rulo halinde satılan ürüne ulaşım ve kullanım rahatlığı güvenle sunulur.

Rulo poşetler içerisinde koyulan eşyalarla güvenle taşır. İçerisinde bulunan 200 adet poşet kullanıma hazır şekilde müşterilerini bekliyor olacak. Türkiye’nin her yerinde ulaşımı kolay olan bu ürün eşyaları taşımak adına kolaylık sunar. İstenilen alanda kullanım kolaylığı sağlayacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.