logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dolcia Fındıklı Çikolatalı Puding 4x110 g

Dolcia Fındıklı Çikolatalı Puding 4x110 gAdet
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dolcia Fındıklı Çikolatalı Puding 4x110 g

Dolcia Fındıklı Çikolatalı Puding 4×110 Gr

Dolcia Fındıklı Çikolatalı Puding fındık severler ile çikolata severleri ortak noktada buluşturuyor. Özel ve hafif tasarlanmış lezzeti ile Dolcia fındıklı çikolatalı puding, fındık ve çikolatanın enfes lezzeti ile damağınızda tekrar denemek isteyeceğiniz bir tat bırakacak. 

Dolcia fındıklı çikolatalı pudingin özenle hazırlanmış ambalajı kolay bir şekilde açılmasını sağlar. Pratik ambalajı ile çocukların kullanımına da uygundur.

Fındık ve çikolatanın eşsiz birleşimini sunan Dolcia fındıklı çikolatalı pudingi deneyen hiç kimse pişman olmuyor. Çocuk veya yetişkin her yaştan ve her kültürden bireyin damak tadına uygun olarak hazırlanmıştır. 

Üründe 110 gramlık 4 ayrı paket bulunmaktadır. Uzmanlar tarafından ustaca hazırlanmış lezzetli içeriği ile Dolcia Fındıklı Çikolatalı Puding 4×110 Gr dolabınızda olduğu sürece çocuklarınız sizden yeni bir tatlı istemeyecek. Üstelik 4 ayrı pakette olması sayesinde kolayca yanınızda taşıyıp işyerinizde öğlen yemeği veya ara yemek olarak tüketebilirsiniz. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.