logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Doğuş Karadeniz Çayı 1 kg

Doğuş Karadeniz Çayı 1 kgAdet Fiyatı : 141,91 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Doğuş Karadeniz Çayı 1 kg


Ülkemizde en çok tüketilen içeceklerin başında olan çay, doğal ve en taze hali ile Doğuş Karadeniz Çayı  ile sizlerle buluşmaktadır.
Milli içeceklerimizden birisi olan çayın yeri herkeste başkadır. Her an, her durumda tüketilir. Her konumdaki kişi için aynı özelliğe sahiptir. Birleştirici ve bütünleyici bir özelliği vardır. Çay sayesinde toplantılar yapılır, sohbetler gelişir. Sizlerin keyifli bir çay içmeniz için Doğuş, Karadeniz'den toplanan çayları sunmaktadır.
Herkes için farklı şekillerde içilme özelliği olsa da ortak bir nokta vardır o da çayın varlığıdır. Kolay ve hızlı bir şekilde hazırlanması sayesinde sıklıkla tercih edilmektedir. Yaz kış demeden her mevsimde ve her öğünde içilen çay ülkemizde büyük öneme sahiptir. Doğuş Karadeniz Çayı çay tiryakileri için çayı en doğal bir şekilde sunmaktadır.
Dilediğiniz an demlemeniz için Doğuş Karadeniz Çayı  paketi ile bizim toptan marketlerindedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.