logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Doğuş Çay Rize 1 kg

Doğuş Çay Rize 1 kg


Adet Fiyatı : 72,90 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 874,80 TL
Birim Fiyat: 72,90 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Doğuş Çay Rize 1 kg

Doğuş Çay Rize, enfes lezzeti ile yediden yetmişe herkesin tercih ettiği bir üründür. Karadeniz'in çay tarlalarından özenle toplanıp, sofralarımıza kadar getirilen filizler, öğütülerek  yumuşak bir içim lezzeti sunmaktadır.
İçeriğinde herhangi bir renklendirici ya da katkı maddesi bulunmaz. Bu sebeple tüketirken, güvenilir bir şekilde de tercih edebilirsiniz. Geleneksel çay lezzetini doyumsuz bir hale getirdiği gibi aynı zamanda %100 çay filizleri kullanılarak paketlenmiştir.
Koruyucu ambalajı sayesinde içeriğinde bulunan çay kokusu da, tazeliğini korumaktadır. Çay tiryakileri için özellikle tercih edilen bir üründür. Gün içerisinde akşam yemeklerinden sonra, sabah kahvaltılarında ya da herhangi bir öğünde damaklarda tat bırakan bu lezzeti ile tüketebilirsiniz.
Yediden yetmişe herkesin severek tükettiği bu doyumsuz lezzet aynı zamanda yumuşacık bir içimde oluşturur. Doğuş Çay Rize, beş çaylarında atıştırmalıklar ile tercih edilebilir. Çaysız yapamayanlar, bu lezzet ile yeni bir keşif de bulunabilir.


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.