logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Doğanay Şalgam Suyu Sade 300 ml 24'lü

Doğanay Şalgam Suyu Sade 300 ml 24'lüKoli Fiyatı (24 Adet) : 191,76 TL
Birim Fiyat: 7,99 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Doğanay Şalgam Suyu Sade 300 ml 24'lü

Doğanay Şalgam Suyu Sade 300 Ml (24 Adet)

Şalgam suyu bağışıklık sistemini sorunsuz şekilde destekleyen ve sunmuş olduğu lezzet ile de göz kamaştıran seçenekler arasında yer alıyor. Doğanay şalgam suyu alanında dikkat çeken ve kalitesi ile göz dolduran firmalar arasında bulunuyor. Hem üretim konusunda hem de yerli sermayenin desteklenmesi bakımından firmanın büyük emek sarf ettiği fark ediliyor.

Doğanay Şalgam Suyu Sade 300 Ml (24 Adet) genel olarak Adana yöresinde içilen bir ürün olsa da artık tüm Türkiye’de bilinirliği artış göstermeye başlamıştır. Siz de sağlığınızı koruma altına almak ve aynı zamanda muhteşem lezzette bir ürünün tadına bakmak isterseniz Doğanay şalgam sizin için uygun fırsat olacaktır.

Şalgam suyu satın alırken özellikle toptan alım gerçekleştirildiği zaman Bizim Toptan firmasında fiyatların çok daha uygun bir seviyeye geldiği net şekilde görülüyor. Doğanay şalgam suyunu satın alırken de Bizim Toptan güvencesi ile işlem gerçekleştirmeniz hem ürünün fiyatlarının makullüğü hem de sunulan alt yapının güvenilirliği ile dikkat çekmektedir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.