logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Doğanay Şalgam Suyu Sade 1 L
  • resm Doğanay Şalgam Suyu Sade 1 L

Doğanay Şalgam Suyu Sade 1 L


50 TL Alışverişinize 19.00 TL

Adet Fiyatı : 19,50 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 234,00 TL
Birim Fiyat: 19,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Doğanay Şalgam Suyu Sade 1 L

Doğanay Şalgam Suyu Acısız 1 lt.

Özenle seçilen mor havuçların yıkanıp ayıklanması ardından başlayan fermantasyon serüveni bulgurun sıcak suyla mayalanması ve onun da fermantasyon işlemine dahil edilmesiyle süreç devam ediyor mevsimine göre 40 - 45 gün süren fermantasyon son buluyor ve Doğanay şalgam suyu hijyenik ortamlarda şişelenmeye başlanıyor.

İçerisinde bulunan A, E, C vitaminleriyle şifa kaynağı. İçerisinde kalsiyum ve potasyum barındırır. Severek içeceğiniz Doğanay şalgam suyu tam bir şifa kaynağı.

Yapımında bin bir emek harcanan şalgam suyu nefis tadıyla sofralarınızı ziyafete döndürüyor. Küçüklerden büyüklerde herkesin severek içtiği Doğanay şalgam suyu 1 lt. şişesiyle aile boyu yeten lezzeti sizlere sunuyor. 

Et yemeklerine en yakışan, kebapların olmazsa olmazıdır. Tadanların vazgeçemeyeceği bir içecek. Şalgam suyu deyince akıllara Doğanay şalgam suyu gelir. El değmeden paketlenmesi ve hijyenden ödün vermemesi onları tercih edilir kılan özelliklerden. 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.