logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Doğanay Şalgam Suyu Acılı 300 ml 24'lü

Doğanay Şalgam Suyu Acılı 300 ml 24'lüKoli Fiyatı (24 Adet) : 191,76 TL
Birim Fiyat: 7,99 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Doğanay Şalgam Suyu Acılı 300 ml 24'lü

Doğanay Şalgam Suyu Acılı, el değmeden tamamen hijyenik ortamlarda sizin sağlığınız düşünülerek üretilmiştir. Doğal ve harika tadıyla Doğanay Şalgam Suyu’ndan vazgeçemeyeceksiniz.

Şalgam suları özel olarak yetiştirilmiş mor havuçlar ilk olarak fermantasyon tankına atılır, titizlikle seçilen buğdaylar, sıcak su ve acı süs biberleri birtakım doğal işlemlerden geçiyor ve yaklaşık 40 45 gün süren bir fermantasyon işlemi sonrasında ambalajlanıyor.

Bunlar gibi titiz aşamalardan geçerek soframıza gelen Doğanay, şalgam severleri enfes lezzeti ile buluşturmaktan mutluluk duyuyor. Faydaları da oldukça fazla olan şalgam, içerdiği mor havuçlar sayesinde A vitamini taşıyor. Üstelik hücre yenileyici özelliği ve C vitamini de bulunmaktadır.

Şalgam suyu geleneksel bir içeceğimizdir. Şalgam suyunu en lezzetli şekilde üreten firmalardan birisi de Doğanay’dır. Doğanay şalgam suyunun acılı lezzeti size kendisini sevdirecek, gerçek şalgam suyunun tadını aldığınıza memnun olacaksınız. Adana’nın Çukurova bölgesine özgü olan bu içeceği tüm Türkiye severek içmektedir. 24 Adetlik büyük paketi ile sipariş verebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.