logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Doğanay Şalgam Suyu Acılı 1 L
  • resm Doğanay Şalgam Suyu Acılı 1 L

Doğanay Şalgam Suyu Acılı 1 LAdet Fiyatı : 19,95 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 239,40 TL
Birim Fiyat: 19,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Doğanay Şalgam Suyu Acılı 1 L

Doğanay Şalgam Suyu Acılı 1 Lt 12 Adet

Şalgam geleneğimizin ve sofra kültürümüzün baş tacı olan içeceklerin arasında yer alıyor. Direkt olarak şalgam sebzesinin fermente edilip tatlandırılması ile yapılan bu ürün hem lezzet bakımından hem de sağlığa sunmuş olduğu katkıları ile adeta göz kamaştırıyor! Adana’nın yöresel tarifi olan şalgam ülkemizin dört bir yanında severek tüketiliyor.

Doğanay Şalgam Suyu Acılı 1 Lt (12 Adet) toplu bir biçimde uygun fiyatlar üzerinden kişilere sunulmaya devam ediyor. Bu süreç içerisinde özellikle fiyat bakımından kıyaslamalar yapıldığı zaman Bizim Toptan’ın ne derece uygun fiyatlı olduğunu görebilirsiniz. Perakende alacak kişiler için de ayrıca farklı uygun fiyatlar sunulmaya devam ediyor!

Şalgam suyunun içerisinde yer alan antioksidan maddeler ile hem gençliğin iksirini bulabilirsiniz hem de sofralarınıza lezzet katabilirsiniz. Şalgam’ın hem az tuzlu hem de tuzsuz olan alternatifleri de satışa sunulmuştur. Hangisi sizin damak tadınıza ya da sağlık koşullarınıza daha uygun ise onu tercih ederek siparişinizi verebilirsiniz. Ürünlerin asla zarar görmeden evinize kadar gönderileceği de garanti ediliyor!

 

 

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.