logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Dixi Yaban Gülü Yüzey Temizleyici 5 L
  • resm Dixi Yaban Gülü Yüzey Temizleyici 5 L

Dixi Yaban Gülü Yüzey Temizleyici 5 LAdet Fiyatı : 129,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Dixi Yaban Gülü Yüzey Temizleyici 5 L

 

Dixi Yüzey Temizleyici Yaban Gülü 5 Lt

Yüzey temizleyiciler özellikle fayanslar ile kaplı olan evlerde büyük önem sahibidir. Sadece fayans üzerinde değil kalebodur ya da laminant yüzeylerde de temizliğin sağlanması için yüzey temizleyicilerinin oldukça dikkatli bir şekilde seçilmesi gerekir! Dixi bu konuda tercihte bulunabileceğiniz en kaliteli ve en hoş kokulu alternatiflerin başında geliyor.

Dileyen kişiler 5 litrelik büyük boyları alırken önce denemek istiyorum derseniz 1 litrelik seçenekleri de tercih edebilirsiniz! Her iki şekilde de elde edeceğiniz fiyat aralığının güven veren ve bütçe dostu bir yapıya sahip olacağından emin olun. Bizim Toptan’ın asıl amacı bütçenizi tehlikeye atmadan en kaliteli ürünlere en kısa sürede erişim sağlamanız!

Dixi Yüzey Temizleyici Yaban Gülü 5 Lt kullanarak odalarınızın mis gibi kokmasını sağlayabilirsiniz. Aynı zamanda yerde bulunan toz ve kir kalıntılarından da kurtulma fırsatını yakalayabilirsiniz. Dixi uygun fiyatları ve sergilemiş olduğu bu yüksek performans ile göz doldurmaya devam ediyor. Siz de Bizim Toptan güvencesi ile ürünü kapınıza kadar sipariş edebilirsiniz!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.