logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Coca Cola Kutu  24'lü 330 ml

Coca Cola Kutu 24'lü 330 ml


Koli Fiyatı (24 Adet) : 73,87 TL
Birim Fiyat: 3,08 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 16.06.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Coca Cola Kutu 24'lü 330 ml

Coca Cola Kutu 330 Ml

Soğuk içecekler arasında en çok tüketilenlerden biri olan Coca Cola serinleten bir içecek isteyenler için ideal. Mideyi rahatlatma özelliğine sahip olan ürün 330 ml kutu ambalajında adresinize geliyor. 200’den fazla ülkede tüketilen bu ürün her mevsimin içeceği olmayı başardı.

İlk olarak 1886 yılında bir eczacı tarafından, mideyi rahatlatıcı bir karışım olarak hazırlanan Coca Cola bir süre sonra eczanelerde satılan bir şurup formu kazandı. İçecek, lezzeti ile o kadar çok sevildi ki, günümüzde günün her saatinde tüketiliyor.

Ürün Cola kategorisinden yola çıkarak adresinize koli içerisinde ulaşacak. Bir kolide 24 adet 330 ml ürün bulunuyor. Bizim Toptan avantajları eşliğinde en sevdiğiniz içecekler sadece tek tıkla kapınızda.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.