logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Çaykur Tomurcuk Kokulu 125 g

Çaykur Tomurcuk Kokulu 125 g

3 Adet üzeri 7,45 TL

Adet Fiyatı : 7,95 TL
Koli Fiyatı (24 Adet) : 178,77 TL 190,77 TL
Birim Fiyat: 7,45 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 10.12.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Çaykur Tomurcuk Kokulu 125 g

Çaykur Tomurcuk Kokulu 125 Gr

Dünyanın en güzel çaylarının üretildiği ülkemizde artık en bilinen marka olan Çaykur’un bu ürünü son derece özel. Rize’nin uçsuz bucaksız tarlalarından toplandı. En taze çay filizlerden üretildi. İçerdiği tomurcuk, ürünü tüketenlere farklı bir kokuyu hissetmelerini sağlıyor. Bu koku sayesinde çayın içimi sizin için daha özel bir hale gelecek.

Sofralarımızın vazgeçilmezleri arasında bulunan çay, hem kalp hastalıklarını hem de kanseri önlüyor. Aynı zamanda inme ve stres gibi durumlar ile mücadele edebilmekte. Çaykur Tomurcuk Kokulu 125 Gr, olukça özel bir paket içinde satılıyor. Early Grey olarak da bilinen bir aromaya sahip. Gerek sabah kahvaltılarında gerekse akşam yemeklerinden sonra demleyeceğiniz çay ile harika bir keyif yaşamanız mümkün.

Bu ürün çok kısa süre içerisinde demleniyor. Daha ilk yudumda o harika aromayı hissedebiliyorsunuz. Bizim Toptan firmasının online internet sitesinde yer alan çayı, çok kolay bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Son derece uygun fiyattan satılan ürün ile eşsiz bir çay içimini sağlayabilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.