logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Camsil Cam Temizleyici 5 L

Camsil Cam Temizleyici 5 L


3 Adet üzeri 94,96 TL

Adet Fiyatı : 99,95 TL
Koli Fiyatı (4 Adet) : 379,80 TL
Birim Fiyat: 94,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Camsil Cam Temizleyici 5 L

Camsil Cam Temizleyici 5 Lt

Camsil Cam Temizleyici 5lt ile evinizdeki temizliğe yeni bir boyut kazandırabilirsiniz. En hassas yüzeylerde dahi çizilmeye ya da lekeye yer vermeden silme adımlarını tamamlama imkanınız bulunuyor.

İçerik leke bırakmamak ve özellikle tozlara karşı mücadele etmek için özel olarak üretilmiştir. Kullanımı en zor olan ankastre tip cihazların kullanımında dahi harika bir şekilde süreci değerlendirebilirsiniz.

Lekelerin ortadan kalkmasını sağlamasının yanı sıra aynı zamanda lekelenmeyi uzun bir müddet de erteliyor. Göz alıcı bir parlaklığa kavuşmak için mikro fiber bezler kullanarak silme adımını tamamlamanız sizin için daha verimli olacaktır.

Cam temizleyici hem cam yüzeylerde hem de vernikli ahşaplarınızda ya da direkt olarak metal yüzeylerde de kullanılabilir. Camlarınızdaki parmak izlerinin anında ortadan kaldırılması için bir fırsat sunuluyor. Temizliği kolaylaştıracak malzemelerden hoşlanıyorsanız bu ürün sizin için harika bir fırsat olacaktır.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.