logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Çamlıca Portakal Cam Şişe M.P. 6x200 ml

Çamlıca Portakal Cam Şişe M.P. 6x200 mlPaket
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Çamlıca Portakal Cam Şişe M.P. 6x200 ml

Çamlıca Portakal Cam Şişe M.P 6x200ml

Çamlıca Portakal Cam Şişe, uzun yıllardır müşteriler tarafından sevilerek kullanılır. Yıllardır hizmet veren Çamlıca, Portakal içerikli gazoz çeşidini müşterilere sunarak lezzet fırtınasına sürükler.

Portakal tadında gazoz ile günün her saatinde ferahlayarak zaman geçirmek mümkündür. Yemeklerin yanında da tercih edilebilen Çamlıca Portakal, sofralarınızda özenle sevdiklerinize sunabilirsiniz. Sevdiklerinizle paylaştığınız sofralar Çamlıca Portakal Cam şişe ile daha lezzetli bir bütün haline gelecektir.

Çamlıca portakal günün her saatinde sizi ferahlatmak adına bekliyor olacak. Portakal tadını hissederek yaz kış içeceğin tadına varmak mümkün olacaktır. Portakal lezzetini alarak sevdiklerinizle ferah ve lezzetli bir içecek tadımı yapabilirsiniz. Günün her saatinde keyfinizi arttırmak için Çamlıca Portakal tercih edilebilir.

Çamlıca portakal Cam Şişe M.P. 6x200 ml. ailenizle ve arkadaşlarınızla çamlıca keyfini yaşamanızı sağlar. Kalabalık sofralar için de bu ürün sofralarınıza eşlik edecektir. Kolay kullanımı sayesinde Çamlıca Portakal, lezzet paylaşımını evlerinize taşıyacaktır.  

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.