logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Burn Enerji İçeceği 12'li 250 ml

Burn Enerji İçeceği 12'li 250 ml

12 Adet üzeri 103,33 TL

Koli Fiyatı (12 Adet) : 103,33 TL 117,42 TL
Birim Fiyat: 8,61 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 11.05.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Burn Enerji İçeceği 12'li 250 ml

Burn Enerji İçeceği 250 Ml

Dikkat dağınıklığını önlemeniz ya da uzun süre araç kullanmanız gereken durumlarda tüketebileceğiniz Burn Enerji İçeceği enerji veren bir etkiye sahip. Dikkat dağınıklığını önleme ve daha kısa sürede konsantrasyon sağlama özelliğine de sahip olan enerji içeceği dünya genelinde 100’den fazla ülkede tüketiliyor.

Burn Enerji İçeceği 250 ml yaklaşık 134 kalori değerine sahip. Su, şeker, asit düzenleyici, taurin, karbondioksit, ginseng, antioksidan, B3 vitamini, B1 vitamini gibi çeşitli bileşenler kullanılarak üretiliyor.

Bizim Toptan internet mağazasının enerji içecekleri kategorisinde bulabileceğiniz bu ürün 12 adetlik koli içerisinde tüketime sunuluyor. Her bir enerji içeceği 250 ml ürün barındırıyor. Tek içimlik bu lezzeti atıştırmalık çeşitleri ile birlikte de deneyebilirsiniz.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.