logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Red Bull Enerji İçeceği 355 ml 24'lü
  • resm Red Bull Enerji İçeceği 355 ml 24'lü

Red Bull Enerji İçeceği 355 ml 24'lü

Sepette %5 İndirim

Koli Fiyatı (24 Adet) : 450,00 TL
Birim Fiyat: 18,75 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 15.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Red Bull Enerji İçeceği 355 ml 24'lü

Enerji içeceklerinin özellikle gençler tarafından sıklıkla tüketildiği açık durumda. Öyle ki bu tarz içeceklerin kalp ya da tansiyon hastalığı bulunan yetişkinler tarafından tüketilmesi istenmiyor. Bir takım uyarılar eşliğinde enerji içeceklerinin tüketilmesine izin verilmekte. Neticesinde bu uyarıları dikkate alan ve sıklıkla tüketenlerin toptan alışverişlere başvurdukları açık durumda.

Enerji içeceği denilince akla gelen ilk marka Red Bull oluyor. Çünkü uzun yıllardır üretim yapan ve orijinal tada imza atan markalardan bir tanesidir. Tadı herkesçe beğeni topladığı için de talep görüyor. Bu nedenle Red Bull enerji içeceği 355 Ml (24 adet) alternatifi ile alıcısını karşılıyor. Yani sürekli olarak tüketenlerin tercihi toptan olan ürünlerden yana oluyor.

Bizim Toptan web sitesinde toptan alışverişlere yer vermeniz avantaj getirir. Çünkü bu şekilde bütçeniz tasarruf edecektir. Toptan olarak sunulan enerji içeceklerinin maliyeti son derece düşük. Ekonomik fiyatlardan satılması ve hızlı kargolara verilmesi esas alınır. Yani zamandan tasarruf etmek isteyenler de Bizim Toptan içerisinden alışveriş yapabilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.