logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Burcu Kova Mayonez 8 kg

Burcu Kova Mayonez 8 kgAdet Fiyatı : 289,90 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Burcu Kova Mayonez 8 kg

Burcu Kova Mayonez 8kg

Ekmek aralarının ve pratik atıştırmalıkların vazgeçilmez soslarından biri olan mayonez, Burcu Kova Mayonez 8kg seçeneği ile ulaşılması daha kolay hale getirildi. Mayonezi sıklıkla kullananlar, kova seçeneği sayesinde mayonezi daha uzun süre kullanabilme şansına sahip oluyor.

Burcu Kova Mayonez ile özellikle işletmelerinizde mayonezinizin bitmesi derdine düşmenize gerek kalmayacak. Çok fazla yer kaplamadan saklayabileceğiniz Burcu Kova Mayonez, işinizin çok daha kolay bir hal almasını sağlayacak.

Mayonezsiz, patates kızartması, sosisli ya da hamburger düşünmek sizin için de çok zorsa, Burcu Kova Mayonez her an elinizin altında durabilir. Canınız ne zaman isterse o zaman kullanabilirsiniz.

İşletmeler için oldukça ideal bir seçenek olan Burcu Kova Mayonez 8kg kutu halinde ihtiyacınızı uzun bir süre karşılarken, aynı zamanda bütçenize de iyi gelir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.