logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Burcu Büfe Tipi Ketçap 650 g
  • resm Burcu Büfe Tipi Ketçap 650 g

Burcu Büfe Tipi Ketçap 650 gAdet Fiyatı : 22,50 TL
Koli Fiyatı (12 Adet) : 270,00 TL
Birim Fiyat: 22,50 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Burcu Büfe Tipi Ketçap 650 g

Burcu Büfe Tipi Ketçap 650 Gr

Yiyeceklerine ayrı bir tat katmak isteyenler soslardan faydalanır. Sos denilince akla gelenler ise ketçap ile mayonez oluyor. Neredeyse her mutfakta yer edinen bu iki sos, çoğu yiyeceğe ayrı bir tat katar. Ve bu tadı almak isteyenler elinin altında sosları bulundurmaktan vazgeçmez.

Burcu büfe tipi ketçap sürekli tüketenlerin tercihi halinde. Domates püresi içeren ketçap, özel bir aromaya sahiptir. Bu aroma yiyeceklerin lezzetli hale gelmesine etki eder. Mesela yaygın olarak hamburger ve patates için temin edilir.

Ketçap tatlı soslar arasında boy gösterir. Burcu ketçap temin etmek isteyenler başta bu özellikleri dikkate alır ve tercihte bulunur. Büfe tipi olanlar uzun vadede kullanıma uygun. Sıklıkla soslu yiyecek tüketenlerin tercihi bu yönde. Gramajı fazla olan soslar buzdolabında rahatlıkla muhafaza edilir.

Serin alanda saklanması halinde herhangi bir sorun yaşanmaz. Son tüketim tarihini dikkate alarak istediğiniz zaman kullanabilirsiniz. Örneğin köfte, tavuk ya da et yemeklerine eşlik eder. Tost ve sandviç yapım aşamasında da soslar tercih edilir.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.