logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Burcu Büfe Tipi Acı Ketçap 650 g

Burcu Büfe Tipi Acı Ketçap 650 gAdet Fiyatı : 22,50 TL
Koli


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Burcu Büfe Tipi Acı Ketçap 650 g

Burcu Büfe Tipi Acı Ketçap 650 Gr

Yiyeceklerine ayrı bir lezzet katmak isteyenler soslara başvurabilir. Örneğin sos denilince ilk akla gelen ketçap ile mayonez oluyor. Hemen hemen her mutfakta yer alan bu soslar, çoğu yemeğe katılıyor.

Sık sık tüketenler Burcu bu¨fe tipi acı ketc¸ap 650 gr şeklinde seçimini yapabilir. Adı üstünde büfe tipi ve gramajı yüksek olarak temin edilir. Böylece hem uzun süre hem de rahatça kullanmanız mümkün hale gelmiştir.

Burcu bu¨fe tipi acı ketc¸ap içerisinde ki baharatlar daha keskin tutulmuştur. Adı üstünde acı baharatlar içerir. Ve isteyenler bu yönde seçimini yaparak yiyeceklerine ekleyebilir.

Mesela makarnalarda en çok tercih edilen soslar arasında gelir. Izgara ve et yemeklerinde de temin edilir. Hamburger gibi fastfood alanında da kendini ispat eden soslardan bir tanesidir.

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.