logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bref Power Aktive Okyanus Single Adet
  • resm Bref Power Aktive Okyanus Single Adet

Bref Power Aktive Okyanus Single AdetAdet Fiyatı : 39,95 TL
Koli Fiyatı (10 Adet) : 399,50 TL
Birim Fiyat: 39,95 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bref Power Aktive Okyanus Single Adet

 

Bref Ocean Power Aktive Wc Blok

Klozetlerde güçlü ve hijyenik bir temizlik imkanı sunan Bref Ocean Power Aktive Wc Blok yeniden kir oluşumunu önleyerek temizliğin daha uzun süre kalıcı olmasını sağlar. Kireç kalıntıları ve pas oluşumuna karşı da etkili olan ürün pratik temizliğin en kolay yollarından biri.

Bref Ocean Power Aktive Wc Blok ferah bir okyanus kokusuna sahip. Banyonuzda muhteşem bir koku oluşmasını sağlayan ürün kötü koku oluşumunu da engelliyor. 4 farklı fonksiyona sahip olan ürün 4 hazneli.

Bizim Toptan internet mağazasının oda tuvalet kokuları kategorisi içerisinde bu ürünü bulabilirsiniz. Banyonuzda ve tuvaletinizde ferahlık yaratan ürün sadece tek tıkla kapınıza kadar ulaşabilir. Ürün tekli paket olarak kullanıma sunuluyor.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.