logo
logo
logo
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Mağazadan Teslimat

  • resm Bizim Şekerli Vanilin 25 g

Bizim Şekerli Vanilin 25 g


Adet Fiyatı : 1,75 TL
Paket Fiyatı (30 Adet) : 52,49 TL
Birim Fiyat: 1,75 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 16.04.2021 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


Ürün Açıklaması

Bizim Şekerli Vanilin 5li 25 Gr

Bizim Şekerli Vanilin 5li 25 Gr: Geleneksel Türk mutfaklarının vazgeçilmez lezzeti olan vanilin geçmişten günümüze en çok tercih edilen ürünler arasında gelmektedir. Pasta ve keklerin içine koyularak tüketilerek yiyeceğe farklı bir aroma katarak tatlıları zenginleştirmektedir.

Sofralara neşe ve mutluluk getiren vanilin kişinin şeker ihtiyacını karşılayarak kokusuyla etkilemektedir. Ağızda dağılan akışkanlığı ve kendine özgü tadıyla her kesimden ve her yaştan insanın keyifle tükettiği ürünler arasında görülmektedir.

Kolayca açılan paketi ve kullanım rahatlığı ile kısa süre içinde birçok pasta ve kek yapımında kullanılmaktadır. Çocukların severek yediği bir ürün olarak dikkat çekmektedir. Pasta ve kurabiyeleri lezzetlendirerek malzemeleri zenginleştirmektedir.

Günün her öğününde kullanılarak hafif ve hoş kokusuyla herkesin keyifle kullandığı ürünlerin başında gelir. Mutfakların vazgeçilmez ürünü olarak geçmişten günümüze değişen lezzeti ve tadıyla sofraların en güzel ürünlerinden birini oluşturur. Vanilin herkes tarafından bilinen ve tanınan bir ürün olarak dikkat çeker.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 3 iş gününde kargoya verilir. Teslimat MNG Kargo ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.