logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bizim Mutfak Kemik Suyu Bulyon 120 g

Bizim Mutfak Kemik Suyu Bulyon 120 gAdet Fiyatı : 20,75 TL
Koli Fiyatı (48 Adet) : 996,00 TL
Birim Fiyat: 20,75 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bizim Mutfak Kemik Suyu Bulyon 120 g

Bizim Mutfak Kemik Suyu Bulyon, mutfakta sıklıkla kullanılmaktadır. Kemik suyu, özellikle gelişim çağında olan çocuklar için vitamin, demir, potasyum ve lif kaynağı açısından oldukça önemlidir. Bu sebeple yemeklerde kullanılması da önerilmektedir.
Kemik suyu bulyon yemeklerde kullanıldığı takdirde besleyici bir yapısı ile önemli bir yer tutmaktadır. Kalsiyum ve yoğun derecede kolejen içerir. Bu sebeple sağlık açısından fazlasıyla önemlidir.
Kemik sulu bulyonu, yemeklerinizde bulundurduğunuz taktirde lezzetlerde kat ve kat artar. Aynı zamanda her mutfakta aranılan bir lezzettir. Koruyucu ya da zararlı bileşen içermez.
Damaklarda doyumsuz bir tat oluşturması ile birlikte sağlığa da fazlasıyla yararlıdır. 7'den 70'e herkesin tüketmesi gereken kemik suyu, bulyon şeklinde hazırlanması da ilk kez denemek isteyenler için özel bir sunum olarak yer alır. Çoğunluğun severek tükettiği ve mutfakta her yemeğinde kullandığı bulyonu, sizde yemeklerinizde kullanabilirsiniz. Muhteşem kokusuyla, sizi kendisine hayran bırakır!


Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.