logo
logo
bt
Teslimat Bölgesi
Teslimat Bölgenizi Seçiniz bt
bt
Seçilen Mağaza
Mağaza Seçiniz bt
bt
Teslimat Tarihi
bt
bt
Tahmini Teslim Tarihi
  • resm Bizim Mutfak Ezogelin Çorbası 80 g
  • resm Bizim Mutfak Ezogelin Çorbası 80 g

Bizim Mutfak Ezogelin Çorbası 80 gAdet Fiyatı : 13,25 TL
Koli Fiyatı (72 Adet) : 954,00 TL
Birim Fiyat: 13,25 TL


En geç Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bizim Mutfak Ezogelin Çorbası 80 g

Bizim Mutfak Ezogelin Çorbası 80 Gr

Hazır çorbalar hem yemek yapmaya zamanı kalmayan kişilerin hem de öğrencilerin kurtarıcısı oluyor. Hem uyun fiyatlı hem de lezzetli olan bu ürünlerin memnun edici bir kaliteden kullanıma sunulması da dikkat çekiyor. Siz de tek bir tık ile Bizim Mutfak firmasının üretmiş olduğu bu seçeneklerden sorunsuz şekilde istifade edebilirsiniz.

Bizim Mutfak Ezogelin Çorbası 80 Gr ile anne eli değmiş gibi verimli bir lezzete erişim sağlayabilirsiniz. Hazırlanış süresinin oldukça düşük olması da göz dolduran detaylar arasında bulunuyor. Siz de Bizim Mutfak markasının ürünlerine Bizim Toptan aracılığı ile erişim sağlarsanız ödemeniz gereken tutarın oldukça düşeceği belirtilmelidir.

Ezogelin çorbası Ramazan aylarında da adeta menünün kurtarıcısı oluyor. Siz de Ezogelin çorbasını gerçekten hazırlayacak zamana sahip değilseniz mutlaka Bizim Mutfak hazır çorba seçeneklerine bir göz atmalısınız. Bu lezzetli ürünü en uygun fiyata sunan Bizim Toptan sizin için güvenilir alışverişin en uygun fiyatlı adresi olacaktır. Lezzetli ürünleri tercih etmek isteyen kişiler için Bizim Mutfak harika bir fırsat sunuyor!

 

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 500 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.