logo
logo
Bizim Toptan
Teslimat Yöntemi Seçin
  • Kargo ile Teslimat

  • Tıkla Gel Al

  • resm Bizim Mutfak Domates Çorbası 65 g
  • resm Bizim Mutfak Domates Çorbası 65 g

Bizim Mutfak Domates Çorbası 65 g


Adet Fiyatı : 6,95 TL
Koli Fiyatı (72 Adet) : 500,40 TL
Birim Fiyat: 6,95 TL


250 TL üstü ücretsiz kargo!

En geç 19.08.2022 Kargoda!

İnternet sitesi ve mağaza satış fiyatları farklılık gösterebilir.


logo
Ürün Açıklaması

Bizim Mutfak Domates Çorbası 65 g

Bizim Mutfak Domates Çorbası 65 Gr

Evlerimizden yükselen mis gibi domates kokularının en sevilen sebebidir Bizim Mutfak Domates çorbası 65 Gr. Domateste bulunan pek çok mineral ve vitaminin baharatlar ile kavuştuğu, geçmişten günümüze sıkça tercih konusu olan besinlerin başında gelir domates çorbası.

Bizim mutfak domates çorbası hem domates çorbasının geçmişten bu yana gelen lezzetini hem de pratikliği bir araya getirip harika bir iş ortaya çıkarmış durumda. Öyle ki işten geldiğinizde sıcacık bir domates çorbası hazırlamak artık o kadar da zor değil. Hatta yalnızca dakikalarınızı alabilecek kadar da kolay.

Bahsetmeden geçmemek gerek ki domates çorbasının faydaları da saymakla bitmeyecek kadar çok elbette. Hastalara en sık yapılan çorba çeşitleri arasında yer alan domates çorbası, içerdiği vitaminler bakımından sizleri kısa sürede ayağa kaldıracak nitelikte.

Bizim Mutfak Domates Çorbası 65 Gr en uygun fiyat ile Bizim Toptan Market de yerini almış durumda. Size de bu durumda yalnızda çorbanızı yapıp tadını çıkartmak kalıyor. Afiyet ile içtiğiniz çorbaların, en mutlu sofralarınıza şahit olması dileğiyle.

Kargo ile gönderim seçilen siparişlerde : Bizim Toptan internet mağazasından oluşturmuş olduğunuz siparişler, e-ticaret operasyon ekibi tarafından özenle hazırlanarak 1 iş gününde kargoya verilir. Teslimat anlaşmalı kargo firmaları ile yapılmaktadır. Siparişin kargo bedeli sepetteki ürünlerin ağırlık ve hacmi üzerinden hesaplanır. Bizin Toptan’ın internet mağazasından yapacağınız 250 TL ve üzeri alışverişlerinizden kargo ücreti alınmamaktadır. TıklaGelAl siparişlerinizde ise siparişleriniz sizin için özenle hazırlanır, seçmiş olduğunuz saatte size teslim edilmek üzere hazır bekletilir.
Kullanmadığınız ve ambalajını bozmadığınız ürünleri 14 gün içerisinde iade edebilir veya değiştirebilirsiniz.